ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO

Dne 26. 5. 2022 proběhlo slavnostní vyhodnocení krajského kola soutěže Řemeslo má zlaté dno v prostorách Techmania Science Center v Plzni za účasti žáků, kteří se podíleli na výrobě rukodělných prací v letošním školním roce. Celkem se v rámci Plzeňského kraje zapojilo 37 škol. Naši školu reprezentovala žákyně 2. ročníku oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika Linda Talaváňová. Porotě představila didaktickou pomůcku z keramiky s názvem Hrací kostka. Sice se neumístila na předních místech, ale její výrobek byl oceněn věcnou cenou a diplomem. Slavnostního předávání se mohli zúčastnit i rodinní příslušníci soutěžících. Ceny předávali zástupci Krajského úřadu Plzeňského kraje. Akce velkou měrou přispěla k motivaci žáků a učitelů do dalších ročníků této soutěže.

Text a foto: Mgr. Jarmila Málková, Mgr. Lenka Švarcová