KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE VE SVAŘOVÁNÍ

Dne 21. 3. 2024 se naše škola zúčastnila krajského kola soutěže Memoriálu Mgr. Václava Vilda ve svařování. Soutěž pořádala Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III.

Soutěžilo se ve dvou metodách svařování, ZK 311 1.1 svařování plamenem – nelegované oceli (autogen) a ZK 135 1.1 svařování tavící se elektrodou v aktivním plynu – nelegované oceli (CO2).

Ve svařování plamenem soutěžil žák 2. ročníku oboru Opravář zemědělských strojů Jiří Lev.

Ve svařování CO2 soutěžil žák 3. ročníku oboru Opravář zemědělských strojů Tomáš Hladík.

Jirka Lev vybojoval v plamenném svařování krásné druhé místo a Tomáš Hladík ve svařování CO2 skončil na velmi hezkém pátém místě. Děkujeme oběma soutěžícím za reprezentaci školy a instruktorovi svařování panu Václavu Sedláčkovi za přípravu žáků na soutěž.