Nezařazené

PŘESPOLNÍ BĚH – KRAJSKÉ KOLO

Ve středu 9. října se v Plzni v Borském parku uskutečnilo krajské kolo závodu v přespolním běhu základních a středních škol. Naše děvčata musela absolvovat 2 okruhy o délce 1500m a pokusit se vybojovat postup do republikového finále. Soupeřkami jim byly dívky z Masarykova gymnázia Plzeň a z gymnázia Plasy. Startovní pole tak čítalo 16 závodnic.

Už od úvodních metrů se do čela probojovala Karolína Konrádyová, která nakonec v závěru měla nejvíce sil a zvítězila. Na čtvrtém místě doběhla Barbora Fridrichová a do bodující čtveřice ještě přispěly svým umístěním desátá Rozina Holubová a jedenáctá Anežka Chlebanová. V celkovém součtu nás však o 4 body překonaly atletky z Plzně. Druhým místem v kraji jsme tak zakončili letošní školní atletickou sezónu.