Nezařazené

PŘESPOLNÍ BĚH – OKRESNÍ KOLO

V pátek 7. října se v Domažlicích uskutečnilo okresní kolo závodu v přespolním běhu základních a středních škol. Za mlhavého počasí připravili organizátoři běžecké okruhy v areálu baseballového hřiště, kde sídlí klub Wolfs Domažlice. Naše škola měla zastoupení jak v dívčí, tak i v chlapecké kategorii.

Dívky běžely 2 km a chlapci o jeden okruh více, tudíž 3 km. V početném poli startujících dívek si nejlépe vedla závodnice z obchodní akademie, která zvítězila před naší Karolínou Konrádyovou. Kvalitní výkon podaly i další naše dívky Františka Milfortová (4.) a Zuzana Barborková (5.).  Po součtu umístění čtyř nejlepších závodnic z každé školy jsme nakonec vybojovali 2. místo. Chlapci obsadili v těžké konkurenci atletů a fotbalistů celkové 4. místo bez výrazného individuálního úspěchu.

Autor: Mgr. František Cihlář, učitel TEV