RODINNÝ DEN SPOLEČNOSTI DAIMLER BUSES ČESKÁ REPUBLIKA S.R.O.

V sobotu 15. 6. 2024 se dva žáci 2. ročníku oboru Opravář zemědělských strojů zúčastnili prezentace naší školy na rodinném dni společnosti Daimler Buses Česká republika s.r.o. v Holýšově. Tradiční akce s bohatým doprovodným programem byla uspořádána především pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Jelikož tato regionálně významná společnost již dlouhodobě úzce spolupracuje s naší školou a podporuje žáky v jejich budoucím uplatnění, měli jsme možnost prezentovat všem návštěvníkům nabídku studijních a učebních oborů. Naši žáci se zde opět prezentovali simulací svařování prostřednictvím svařovacího trenažéru. Zájemcům vždy ochotně a trpělivě pomáhali k dosažení maximálního skóre a spokojenosti s výsledkem simulace. Také letos se objevilo mnoho talentovaných „virtuálních“ svářečů jak mezi dospělými, tak i mezi dětmi. Děkuji oběma žákům za to, že se ve svém volném víkendovém čase dobrovolně zúčastnili této akce.

Autor: Ing. Tomáš Holub, učitel OP

240624b_1