Nezařazené

SPORTOVNÍ VÝSLEDKY – FUTSAL CHLAPCI

V pátek 8. prosince se uskutečnilo v Domažlicích 1. kolo středoškolské futsalové ligy v chlapecké kategorii. Turnaje se zúčastnily tři týmy, kdy pouze vítěz mohl postoupit do dalšího kola.

V úvodním střetnutí zvítězili gymnazisté nad OA Domažlice vysoko 7:1. Následně jsme taktéž soupeře z obchodní akademie přehráli jednoznačně 6:2. Do finálového zápasu jsme nevstoupili šťastně a po chybě v obraně jsme rychle inkasovali. Do poločasu se stav nezměnil. Hned v úvodu druhé půle jsme vyrovnali skóre, ale i přes několik šancí se nám nepodařilo vstřelit vítěznou branku. V závěrečných vteřinách, když jsme vše vsadili na vítězství, které by nás posouvalo dál, jsme kapitulovali podruhé z rychlého protiútoku. Porážka 1:2 znamenala druhé místo a rozloučení se s letošním ročníkem SFL.