Nezařazené

STŘEDOŠKOLSKÝ POHÁR VE FLORBALU – OKRESNÍ KOLO

V pátek 23. února se v Domažlicích uskutečnilo okresní kolo SŠ poháru ve florbalu v chlapecké kategorii. Za účasti všech středních škol na okrese se hrálo systémem každý s každým, 2 x 12 min.

V úvodním střetnutí jsme si celkem hravě poradili s týmem ze SOU Domažlice a v poměru 7:2 zvítězili. Další následné jednoznačné vítězství nad OA Domažlice 7:0 nás posunulo do bitvy o příčku nejvyšší. V cestě nám stáli obhájci z gymnázia. Vyrovnanému utkání zpočátku vévodili brankáři obou mužstev, do poločasu se však soupeř ujal vedení nechytatelnou střelou Hrabíka (nejlepší hráč turnaje) do pravého horního růžku. V druhé půli se nám podařilo skóre vyrovnat, když Ondra Sloup (nejlepší střelec turnaje) překonal po rychlé akci soupeřova gólmana. Remízový stav bohužel nahrával gymnazistům, vzhledem k lepšímu skóre, a tak jsme v závěru odvolali brankáře a hráli power play. Bohužel v početní převaze jsme nakonec inkasovali do odkryté branky a obsadili tak konečné druhé místo.

V úterý 27. února odehrála své střetnutí děvčata. Turnaje se v Horšovském Týně účastnila pouze dvě mužstva a to domácí celek s výběrem VOŠ, OA a SZŠ Domažlice. Po jednoznačném průběhu zvítězily domácí hráčky vysoko 14:0 a zajistily si postup do krajského kola.