SUBTERRA CUP 2024 – FLORBALOVÝ TURNAJ

Krajské finále dívek florbalového projektu Subterra Cup se odehrálo ve čtvrtek 1. února v hale Lokomotivy Plzeň.  Systémem každý s každým 1 x 13 min proti sobě nastoupily týmy – Střední zdravotnická škola Plzeň, Hotelová škola Plzeň, Gymnázium Rokycany, OA Plzeň a SOŠ a SOU Horšovský Týn.

V úvodním střetnutí proti dívkám z Rokycan jsme pouze remizovali 2:2, což bylo považováno za ztrátu, ale naopak následná bezbranková remíza 0:0 proti favorizovaným hráčkám ze Zdravotní školy nás udržela v naději na pódiové umístění. Třetí zápas proti OA Plzeň rozhodoval o úspěchu či neúspěchu. V utkání jsme byli herně lepší, bohužel jsme opět doplatili na neproměňování slibných šancí. Bohužel v závěrečné minutě jsme k tomu ještě inkasovali branku a prohrou si trochu narušili týmovou pohodu, která v závěrečném duelu chyběla proti nejlepšímu týmu z Hotelové školy. Přesto jsme turnaj zakončili třetím remízovým zápasem. Se třemi body jsme obsadili čtvrtou pozici a pro letošní rok jsme se s projektem Subterra Cup rozloučili.

Krajské finále dívky

1. Hotelová škola Plzeň