Nezařazené

PŘESPOLNÍ BĚH  – okresní kolo

V pátek 6. října se v Domažlicích v areálu baseballového hřiště uskutečnilo okresní kolo závodu v přespolním běhu základních a středních škol. Organizátoři připravili běžecké okruhy v blízkém lesíku spíše kopcovitého charakteru, ale oproti loňskému sychravému počasí, se tentokrát závodilo skoro v letních teplotách. V dívčí i chlapecké kategorii se prezentovaly všechny čtyři střední školy na okrese.

Dívky běžely 2,4 km a chlapci o jeden okruh více, tudíž 3,6 km. V 25členném poli startujících dívek si naše osmičlenné družstvo vedlo výborně. Vyhrála sice závodnice z gymnázia, před naší Karolínou Konrádyovou a hned za ní si pro bronzovou medaili doběhla Barbora Fridrichová. V součtu umístění čtyř nejlepších závodnic z každé školy jsme obsadili o pouhé 2 body druhé místo. Chlapci se vydali na trať ve čtyřčlenném složení, které garantovalo umístění družstev, ale bohužel vlivem zranění závod dokončilo jen trio našich běžců a proto jsme se v celkovém pořadí středních škol neumístili.