PREZENTAČNÍ AKCE KAM NA ŠKOLU? TACHOV

Po roce se v někdejším královském městě Tachově konala prezentační výstava středních škol. Tentokrát se jednalo o již 21. ročník a po dvou letech jsme se opět vrátili do Areálu Mže, který v loňském roce prošel rekonstrukcí.

V nově upravených prostorách jsme tak se žákyněmi oborů Předškolní a mimoškolní pedagogika a Zemědělec – farmář prezentovali nejen jejich studijní zaměření, ale celou naši školu.

Tradičně byl největší zájem o pedagogiku, následoval zemědělec – farmář, ale zájem byl i o opraváře zemědělských strojů a několika zájemcům jsme podali informace o zbývajících oborech naší školy.

S budoucími žáky se těšíme na setkání na dni otevřených dveří 28. 11. 2023 a doufáme, že se budeme pravidelně vídat i v příštím školním roce.

Autor: Mgr. Jiří Blahník, učitel