REGIONÁLNÍ KOLO SOUTĚŽE ODBORNÝCH DOVEDNOSTÍ ŽÁKŮ OBORU 41-55-H/01 OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

V úterý 13. 2. 2024 se ve Střední škole, Bor uskutečnila soutěž žáků oboru Opravář zemědělských strojů.Za naši školu se soutěže zúčastnili žáci 3. ročníku Tomáš Hladík a Petr Tomáš Krechler s pedagogickým doprovodem UOV Václavem Hrubým. Soutěž probíhala v areálu dílen odborného výcviku Střední školy Bor. Soutěžící plnili úkoly v teoretické a praktické části. V teoretické části to byl test z pravidel silničního provozu a poznávací test, v praktické části to bylo tváření kovu za tepla, zámečnické práce a opravárenské práce. Celkem se zúčastnilo 14 soutěžících ze sedmi středních škol. Naši žáci v této konkurenci obsadili 5. a 10. místo. Jako škola jsme obsadili 3. místo.

Autorka: Ing. Miluše Fousová, ředitelka školy