REKONSTRUKCE ŠKOLNÍ KUCHYNĚ

O letních prázdninách v roce 2018 jsme provedli kompletní rekonstrukci a rozšíření školní kuchyně – stavební část včetně klimatizace prostorů. Tato akce stála cca 1 milion korun a celkovou částkou naší škole přispěl Plzeňský kraj.

V letošním roce v květnu 2020 proběhla druhá část rekonstrukce školní kuchyně. Vyměnili jsme podstatnou část nepostradatelných zařízení v kuchyni. Jednalo se o 2 konvektomaty, smažící pánev, plynový sporák, elektrický varný kotel o objemu 150 litrů a myčku na nádobí. Investice přišla také na cca 1 milion korun a celkovou částkou naší škole opět přispěl Plzeňský kraj.

Podle názorů vedoucí stravování a našich kuchařek se rekonstrukce kuchyně zdařila a vytvořili jsme jim kvalitní pracovní prostředí.

Autor: Ing. Petr Konáš, zástupce ředitele, 12. 6. 2020

200612_17