STŘEDOŠKOLSKÝ POHÁR VE FLORBALU – OKRESNÍ KOLO 2023

V pondělí 6. února se uskutečnilo okresní kolo ve florbalu v Domažlicích. Naši chlapci hned v úvodním zápase zvítězili nad soupeřem z OA Domažlice, ale následné dvě porážky s obhájci ze SOU Domažlice a s gymnazisty nás posunuly na konečnou bronzovou pozici.

Pořadí chlapci:
1. GJŠB Domažlice
2. SOU Domažlice
3. SOŠ a SOU Horšovský Týn
4. VOŠ, OA a SZŠ Domažlice

Už se stalo tradicí, že naše škola pořádá SŠ pohár ve florbalu dívek ve své sportovní hale. Ve čtvrtek 9. února však dorazilo z Domažlic pouze družstvo OA Domažlice. Na poslední chvíli jsme tak vytvořili ještě rezervní tým, aby smysl turnaje byl zachován. Hrálo se systémem každý s každým, 2 x 10 min.

V prvním zápase si to náš B tým rozdal proti dívkám z Domažlic, které až v závěru dokázal přehrát a zvítězit, následně si děvčata zahrála proti sobě, aby poté A tým v celku s přehledem porazil OA Domažlice 12:0. Obhájili jsme tak postup do krajského kola.

Pořadí dívky:
1. SOŠ a SOU Horšovský Týn A