VZDĚLÁVACÍ PROJEKT SPOLEČNOSTI ŠKODA AUTO

V pondělí 18. 9. 2023 se žáci 1.M zúčastnili unikátního projektu společnosti Škoda Auto pro podporu technického vzdělávání. Žáci se díky mobilní laboratoři EDU.Lab měli možnost seznámit s moderními technologiemi jako robotika, umělá inteligence, 3D tisk či virtuální realita, a to včetně jejího využití ve výrobě automobilů. Část programu byla věnována i tolik diskutované kybernetické bezpečnosti. Součástí tohoto vzdělávacího projektu bylo i představení elektromobilu Škoda Enyaq iV. Žáci měli možnost se dozvědět více o elektromobilitě a problematice elektromobilů. Akce rozšířila povědomí nás všech o moderních technologiích, jejich využití v průmyslu a o elektromobilech jako moderním trendu v autodopravě.

Autor: Mgr. Říha Hynek

IMG-20230920-WA0006